Personal Ortopedteknik

Nedan hittar du våra duktiga medarbetare.

Siluettbild kvinna

Annki Adelman

Operativt ansvarig reception

ann-kristin.adelman@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Lina Olsson leg. ortopedingenjör Camp Pro Ortopedteknik

Lina Björkman

Leg. Ortopedingenjör. Föräldraledig.

lina.olsson@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Pernilla Ekroth leg. ortopedingenjör

Pernilla Ekroth

Leg. Ortopedingenjör

pernilla.ekroth@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Jeanette Gleerup Miksits silikonspecialist Camp Pro Ortopedteknik

Jeanette Gleerup Miksits

Ortopedtekniker, specialist silikon

jeanette.gleerup@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Siluettbild kvinna

Marie Gustafsson

Administrativ Chef

marie.gustafsson@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik och Camp Pro Scandinavia

Kerstin Helmer leg. ortopedingenjör Camp Pro Ortopedteknik

Kerstin Helmer

Leg. Ortopedingenjör

kerstin.helmer@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Christer Holma Holmqvist sadelmakare Camp Pro Ortopedteknik

Christer Holmqvist

Ortopedtekniker

christer.holmqvist@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Leif Ingster ortopedskotekniker Camp Pro Ortopedteknik

Leif Ingster

Ortopedskotekniker

leif.ingster@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik
Camp Pro Södermalm

Camilla Johnsson Camp Pro

Camilla Johnsson

VD. Tf Verksamhetschef.

camilla.johnsson@camppro.se

072-549 61 00

Camp Pro Ortopedteknik och Camp Pro Scandinavia

Siluettbild man

Tobias Kjellin

Administratör

tobias.kjellin@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Pelle Kraft ortopedskotekniker Camp Pro Ortopedteknik

Per Kraft

Ortopedskotekniker

per.kraft@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Lotta Larsson projektledare Camp Pro Ortopedteknik

Lotta Larsson

Projektledare. Föräldraledig.

lotta.larsson@camppro.se

072-708 29 49

Camp Pro Ortopedteknik

Siluettbild man

Lars Nagy

Kvalitet- och processansvarig

lars.nagy@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Tony Namazi ortopedskotekniker Camp Pro Ortopedteknik

Antonio Namazi

Ortopedskotekniker

antonio.namazi@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Siluettbild kvinna

Hellen Ochen

Leg. Ortopedingenjör

hellen.ochen@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Siluettbild man

Mikael Persson

Ortopedtekniker

michael.persson@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Renée Yttergård Camp Pro Ortopedteknik

Renée Yttergård

Skohandläggare

renee.yttergard@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Michael Wållgren ortopedtekniker Camp Pro Ortopedteknik

Michael Wållgren

Ortopedtekniker

michael.wallgren@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik