Personal Ortopedteknik

Nedan hittar du våra duktiga medarbetare.

Anna Christell

Administratör

anna.christell@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Anette Dahl

Korsett-/Sytekniker

anette.dahl@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Erik Dickson

Leg. Ortopedingenjör

erik.dickson@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Pernilla Ekroth

Leg. Ortopedingenjör

pernilla.ekroth@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Jeanette Gleerup Miksits

Ortopedtekniker, specialist silikon

jeanette.gleerup@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Melania Gonzalez Carvajal

Skohandläggare

melania.gonzalez@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Marie Gustafsson

Administrativ Chef

marie.gustafsson@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik och Camp Pro Scandinavia

Kerstin Helmer

Leg. Ortopedingenjör

kerstin.helmer@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Christer Holmqvist

Ortopedtekniker

christer.holmqvist@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Leif Ingster

Ortopedskotekniker

leif.ingster@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Camilla Johnsson

VD / tf Verksamhetschef

camilla.johnsson@camppro.se 072-549 61 00

Camp Pro Ortopedteknik och Camp Pro Scandinavia

Tobias Kjellin

Administratör

tobias.kjellin@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Per Kraft

Ortopedskotekniker

per.kraft@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Lotta Larsson

Projektledare

lotta.larsson@camppro.se 072-708 29 49

Camp Pro Ortopedteknik

Antonio Namazi

Ortopedskotekniker

antonio.namazi@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Kjell-Åke Nilsson

Leg. Ortopedingenjör

kjell-ake.nilsson@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Jessica Olausson

Administratör

jessica.olausson@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Lina Olsson

Leg. Ortopedingenjör

lina.olsson@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik. Föräldraledig

Mikael Persson

Ortopedtekniker

michael.persson@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Eva Peterson

Säljare / KAM

eva.peterson@camp.se 070-450 50 95

Camp Pro Ortopedteknik

Anna Salander

Leg. Ortopedingenjör

anna.salander@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Hanna Steiman

Leg. Ortopedingenjör

hanna.steiman@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Renée Yttergård

Skohandläggare

renee.yttergard@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Åke Wennberg

Leg. Ortopedingenjör

ake.wennberg@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Michael Wållgren

Ortopedtekniker

michael.wallgren@camppro.se 08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik