Personal Ortopedteknik

Nedan hittar du våra duktiga medarbetare.

Camilla Johnsson Camp Pro

Camilla Johnsson

VD

camilla.johnsson@camppro.se

072-549 61 00

Camp Pro Ortopedteknik och Camp Pro Scandinavia

Siluettbild kvinna

Lena Christiansson Santunione

Verksamhetschef

lena.santunione@camppro.se

08-12 45 80 20

Camp Pro Ortopedteknik

Pernilla Ekroth leg. ortopedingenjör

Pernilla Ekroth

Leg. Ortopedingenjör / Handläggarchef

pernilla.ekroth@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Lars Nagy

Chef Produktion

lars.nagy@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Ann-Kristin Adelman

Operativt ansvarig reception

ann-kristin.adelman@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Lina Olsson leg. ortopedingenjör Camp Pro Ortopedteknik

Lina Björkman

Leg. Ortopedingenjör

lina.olsson@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik Stockholm

Jeanette Gleerup Miksits silikonspecialist Camp Pro Ortopedteknik

Jeanette Gleerup Miksits

Ortopedtekniker, specialist silikon

jeanette.gleerup@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Siluettbild kvinna

Marie Gustafsson

Administrativ Chef

marie.gustafsson@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik och Camp Pro Scandinavia

Kerstin Helmer leg. ortopedingenjör Camp Pro Ortopedteknik

Kerstin Helmer

Leg. Ortopedingenjör

kerstin.helmer@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Christer Holma Holmqvist sadelmakare Camp Pro Ortopedteknik

Christer Holmqvist

Sadelmakare

christer.holmqvist@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Leif Ingster ortopedskotekniker Camp Pro Ortopedteknik

Leif Ingster

Ortopedskotekniker

leif.ingster@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik
Camp Pro Södermalm

Pelle Kraft ortopedskotekniker Camp Pro Ortopedteknik

Per Kraft

Ortopedskotekniker

per.kraft@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Lotta Larsson projektledare Camp Pro Ortopedteknik

Lotta Larsson

Projektledare

lotta.larsson@camppro.se

072-708 29 49

Camp Pro Ortopedteknik

Tony Namazi ortopedskotekniker Camp Pro Ortopedteknik

Antonio Namazi

Ortopedskotekniker

antonio.namazi@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Hellen Ochen

Leg. Ortopedingenjör

hellen.ochen@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Mikael Persson

Ortopedtekniker

michael.persson@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Renée Yttergård Camp Pro Ortopedteknik

Renée Yttergård

Skohandläggare

renee.yttergard@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Michael Wållgren ortopedtekniker Camp Pro Ortopedteknik

Michael Wållgren

Ortopedtekniker

michael.wallgren@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Agne Kuznecovaite

Leg. Ortopedingenjör

agne.kuznecovaite@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Siluettbild man

Åke Wennberg

Leg. Ortopedingenjör

ake.wennberg@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Catherine Lehec

Ortopedskotekniker

catherine.lehec@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Elin Berg Lissel

Leg. Ortopedingenjör. Föräldraledig.

elin.berg-lissel@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Jana Lind

Sadelmakare

jana.lind@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Josefine Nilsson

Reception

josefin.nilsson@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Loan Tran

Butik & Skoutprovning

loan.tran@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Oertopedteknik

Madelene Wengström

Sadelmakare

madelene.wengstrom@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Victor Noack

Reception

victor.noack@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Malin Hultberg

Leg. Ortopedingenjör

malin.hultberg@camppro.se

08-55 80 79 02

Camp Pro Ortopedteknik Södertälje

Siluettbild man

Lars Lind

Leg. Ortopedingenjör

lars.lind@camppro.se

018-13 12 00

Camp Pro Ortopedteknik Uppsala

Siluettbild man

Roger Lind

Leg. Ortopedingenjör

roger.lind@camppro.se

018-13 12 00

Camp Pro Ortopedteknik Södertälje

Siluettbild man

Seth Kälfors

Leg. Ortopedingenjör

seth.kalfors@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Siluettbild man

Jakob Johansson

Leg. Ortopedingenjör

jakob.johansson@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Jan Meurk

Ortopedskotekniker

jan.meurk@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Siluettbild man

Leif Einerfeldt

Ortopedskotekniker

leif.einerfeldt@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Thomas Johnson

Podiater

thomas.johnson@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Siluettbild kvinna

Erikas Laurinaitis

Ortopedtekniker

erikas.laurinaitis@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik

Siluettbild man

Ulf Lindström

Ortopedskotekniker

ulf.lindstrom@camppro.se

08-55 80 79 02

Camp Pro Ortopedteknik Södertälje

Siluettbild kvinna

Gina Hen

Reception

gina.hen@camppro.se

08-55 80 79 02

Camp Pro Ortopedteknik Södertälje

Siluettbild kvinna

Jennifer Viberg Johansson

Leg. Ortopedingenjör

jennifer.viberg-johansson@camppro.se

018-13 12 00

Camp Pro Ortopedteknik Uppsala

Siluettbild man

Jerry Berglund

Ortopedskotekniker

jerry.berglund@camppro.se

018-13 12 00

Camp Pro Uppsala

Siluettbild man

Joakim Sundström

Ortopedskotekniker

joakim.sundstrom@camppro.se

018-13 12 00

Camp Pro Ortopedteknik Uppsala

Siluettbild kvinna

Martina Björk

Reception

martina.bjork@camppro.se

018-13 12 00

Camp Pro Ortopedteknik Uppsala