Personal Camp Pro Hornstull

Nedan hittar du våra duktiga terapeuter och butikspersonal.

Peter Englund ortopedtekniker Camp Pro Hornstull

Peter Englund

Ortopedtekniker

peter.englund@camppro.se

072-210 12 01

Camp Pro Hornstull

Jenny Fermelin Åström leg naprapat Camp Pro

Jenny Fermelin-Åström

Leg. Naprapat

jenny.fermelin@camppro.se

070-301 61 43

Camp Pro Hornstull

Andreas Liljemark produktchef Camp Pro Hornstull

Andreas Liljemark

Produktspecialist

andreas.liljemark@camppro.se

072-708 30 25

Camp Pro Hornstull

Sophia Lindberg fysioterapeut Camp Pro Hornstull

Sophia Lindberg

Leg. Fysioterapeut

sophia.lindberg@camppro.se

072-535 52 96

Camp Pro Hornstull

Caroline Matses Nygren kiropraktor Camp Pro Hornstull

Caroline Matses Nygren

Leg. Kiropraktor. Klinik- och Butikschef Hornstull

caroline.matses@camppro.se

070-290 22 67

Camp Pro Hornstull

Joaquín Pérez Fjeld naprapat Camp Pro Hornstull

Joaquín Pérez Fjeld

Leg. Naprapat. Föräldraledig.

joaquin.perez@camppro.se

070-301 61 43

Camp Pro Hornstull

Lollo Tran butikssäljare Camp Pro Hornstull

Loan Tran

Butikssäljare

loan.tran@camppro.se

08-440 50 90

Camp Pro Hornstull