Personal Camp Pro Södermalm

Nedan hittar du våra duktiga terapeuter och butikspersonal.

Jenny Fermelin leg. naprapat

Jenny Fermelin-Åström

Leg. Naprapat & tf Klinik-/butikschef

jenny.fermelin@camppro.se

072-092 18 50

Camp Pro Södermalm

Leif Ingster ortopedskotekniker Camp Pro Ortopedteknik

Leif Ingster

Ortopedskotekniker

leif.ingster@camppro.se

08-50 11 99 00

Camp Pro Ortopedteknik
Camp Pro Södermalm

Andreas Liljemark produktchef Camp Pro Hornstull

Andreas Liljemark

Butikssäljare

andreas.liljemark@camppro.se

072-708 30 25

Camp Pro Södermalm

Caroline Matses Nygren kiropraktor Camp Pro Hornstull

Caroline Matses Nygren

Leg. Kiropraktor. Klinik- och Butikschef Hornstull. Föräldraledig.

caroline.matses@camppro.se

070-290 22 67

Camp Pro Södermalm

Johanna Norlén leg. fysioterapeut

Johanna Norlén

Leg. Fysioterapeut. Föräldraledig.

Johanna.norlen@camppro.se

072-092 18 58

Camp Pro Södermalm

Joaquín Pérez Fjeld naprapat Camp Pro Hornstull

Joaquín Pérez Fjeld

Leg. Naprapat

joaquin.perez@camppro.se

070-301 61 43

Camp Pro Södermalm

Elza

Elza Ranhagen

Leg. Fysioterapeut

elza.ranhagen@camppro.se

070-6434501

Camp Pro Södermalm

Sophia Lindberg fysioterapeut Camp Pro Hornstull

Sophia Lindberg

Leg. Fysioterapeut. Föräldraledig.

sophia.lindberg@camppro.se

+46 855 10 80 49

Camp Pro Södermalm